parallax background

Spotkania na żywo!

12 sierpnia 2021
Jubilate Deo!
7 sierpnia 2021
Pielgrzymka do MB Szkaplerznej!
14 sierpnia 2021
Jubilate Deo!
7 sierpnia 2021
Pielgrzymka do MB Szkaplerznej!
14 sierpnia 2021
 

Z nietłumioną radością, po pandemicznych reżimach, dzieci i młodzież chwytają okazje do spotkań z rówieśnikami na żywo. Rekolekcje różnych grup WMM stanowią też i przede wszystkim szansę na bliższe spotkanie „na żywo” z Panem Bogiem.

Wincentyńska Młodzież Maryjna z Gorzowa Wielkopolskiego przebywała na rekolekcjach w domu szarytek w Zakopanem od 19 do 30 lipca 2021 r. W tym czasie mogli się integrować zarówno podczas wycieczek na znanych górskich szlakach, jak i podczas gier i zajęć na świeżym powietrzu bliżej domu.

Młodzież odwiedziła Morskie Oko, Rusinową Polanę, Wiktorówki, Dolinę Strążyską z Siklawicą, pustelnię św. Brata Alberta na Kalatówkach, a także Dolinę Kościeliską. Nawiedzili Sanktuarium Matki Bożej Objawiającej Cudowny Medalik na Olczy. Wśród innych atrakcji znalazł się zakopiański „Iluzja Park”.

Spotkanie na żywo z Bogiem to Msze św. sprawowane przez ks. Bartosza Pikula, adoracja Pana Jezusa, rozmowy z ks. Bartoszem. Dwa doniosłe momenty rekolekcji to celebracja obrania Jezusa osobiście za Pana i Zbawiciela oraz zawierzenie życia Maryi. Oby były to prawdziwie niezapomniane chwile!