parallax background

Dla Niepodległej

13 listopada 2018
Sesja o Bł. Marcie
13 listopada 2018
Medal Św. Jadwigi
13 listopada 2018
Sesja o Bł. Marcie
13 listopada 2018
Medal Św. Jadwigi
13 listopada 2018

W piątek, 9 listopada odbyła się w naszym przedszkolu akademia patriotyczna. Tym samym włączyliśmy się w piękną inicjatywę MEN i wspólnie zaśpiewaliśmy hymn państwowy w ramach świętowania 100  rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. W podniosłej atmosferze dzieci recytowały wiersze oraz śpiewały patriotyczne piosenki.  Na koniec akademii odbyło się rozstrzygnięcie konkursu patriotycznego Jestem Polakiem. Ten uroczysty dzień, który zdarzyć się może tylko raz w dziejach narodu, zapisze się w historii naszego Przedszkola jako wyjątkowe wspomnienie. Prezentujemy Hymn Polski w wykonaniu dzieci.