parallax background

Ferie WMM z Choczni

18 lutego 2022
Nie do odrzucenia!
16 lutego 2022
Barwy codzienności
28 lutego 2022
Nie do odrzucenia!
16 lutego 2022
Barwy codzienności
28 lutego 2022
 

Ferie to czas wypoczynku, przynajmniej dla nas - dzieci. U nas w grupie tym razem nie miałyśmy nic zaplanowane przez rodziców ze względu na wciąż trwającą pandemię. Ale jak by to było, gdyby trzeba całe dwa tygodnie spędzić w domu. Na szczęście jest Grupa Maryjna, tam zawsze coś się dzieje. I tym razem siostra nie zawiodła. Dwa tygodnie i dwa wyjazdy.

Jeden nie daleko, bo do Krakowa, ale gdzie? Do Ogrodów Świateł na wystawę Królewna Śnieżka. To wystawa plenerowa pełna świetlnych atrakcji związanych z losami Śnieżki, złej macochy, księcia i Krasnoludków. Ktoś pomyśli może, że to dla małych dzieci, ale my wszystkie bez wyjątku bawiłyśmy się tam świetnie.

W drugim tygodniu siostra zabrała nas dużo dalej, bo do Jaworek koło Krościenka. I tam też czekały na nas atrakcje i bardzo dużo śniegu. Najpierw zabawy na śniegu, zjazdy na sankach a potem prawdziwy kulig dużymi saniami zaprzężonymi w konie. Na koniec grill i powrót do domu. Zmęczone całodniowym pobytem na świeżym powietrzu, ale zadowolone. A wszystko to za sprawą naszej Siostry Marii, która już dziesiąty rok nas prowadzi i pomaga nam nie tylko się bawić, ale przede wszystkim prowadzi nas do Maryi i uczy jak Ją kochać bardziej.

WMM z Choczni